| Type | Burial Type |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 8m to 27m |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| مواد | قدرت تسلیم کمتر از 345mpa نیست |
|---|---|
| سطح | گالوانیزه. پوشش متوسط کمتر از 80 میلی متر نیست |
| طول عمر | 50 سال |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
| طراحی قطب | در برابر زلزله 8 درجه |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| مادی | 14 متر 500 دن فولاد انتقال برق |
|---|---|
| ارتفاع نصب | 14 متر |
| شکل | مخروطی گرد ؛ مخروطی هشت ضلعی ؛ مربع مستقیم ؛ پله توبولار ؛ چند ضلعی |
| براکت ها | براکت های یک یا دو برابر طبق نیاز مشتری |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth Rod,insulators |
| Weight | 75 Kg |
| Type | Galvanization |
| Warrenty | 30 Years |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| تایپ کنید | قطب قدرت فولاد گالوانیزه فولاد گالوانیزه 33 کیلوولت 10 میلیمتر قطب برقی برق برای خط انتقال |
|---|---|
| رنگ | هرکی |
| گواهی | ایزو 9001 |
| طول عمر | 50 سال |
| حرمت | 15 سال |
| Type | 320kv 43m NGCP Hot Dip Galvanization Steel Utility Pole electric pole for bidder |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |