| Type | 34m 320 kv NGCP Hot Dip Galvanizing Steel Electrical Utility Poles For Bidder |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electriccity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| تایپ کنید | قطب مستقیم، قطب کششی، قطب چرخشی |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| مونتاژ نوری وسایل روشنایی | IP 65 |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
| Height | 14 M |
|---|---|
| Material | S355JR |
| Accessories | Climbing ladder |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Height | 21M |
|---|---|
| Material | S355JR |
| Accessories | Climbing ladder |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| نام محصول | قطب های سودمند فولاد |
|---|---|
| کاربرد | انتقال قدرت برق |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلیمتر |
| استاندارد جوش | AWS D1.1 |
| گالوانیزه کردن | گالوینگ گالوانیزه گرم |
| Height | 10M |
|---|---|
| Design Load in Kg | 2.5 KN |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Material | Q345,Gr50 |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| تایپ کنید | قطب راست |
|---|---|
| استاندارد | ASTM A 123 به طور متوسط کمتر از 86um است |
| قدرت | 220 کیلو وات |
| طراحی قطب | علیه زلزله 8 درجه |
| تهدید زوال | + - 2٪ |