| Height | 14 M |
|---|---|
| Material | S355JR |
| Accessories | Climbing ladder |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Type | straight pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 average not less than 86um |
| Power | 220KV |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Type | Galvanized Steel Poles 12m Utility Pole For Power Distribution |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| نام محصول | فولاد سودآور قطب |
|---|---|
| کاربرد | خط ترنلیس |
| سی | سفارشی |
| سطح درمان | گالوانیزاسیون گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم به بالای 50 سانتیمتر اعمال شده است |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزاسیون گالوانیزه گرم |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نام محصول | فولاد سودآور قطب |
|---|---|
| نرم افزار | انتقال قدرت |
| سطح درمان | گالوانیزاسیون گالوانیزه گرم |
| اندام تناسلی | + - 2٪ |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |