| مواد | Q345، Q235 |
|---|---|
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50 سانتی متر از تا قطب اعمال می شود |
| تورلانس ابعاد | +- 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم به بالای 50 سانتیمتر اعمال شده است |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| مواد | فولاد، GR65، با حداقل قدرت تسلیم 460 MPa |
|---|---|
| کاربرد | انتقال و توزیع نیروی برق |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم، گالوانیزه گرم زیر ASTM123 |
| رنگ | درخواست مشتری |
| ارتفاع | توسط مشتری مورد نیاز است |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| تایپ کنید | ضخامت 2.5mm - 16mm فولاد گالوانیزه Utility قطب برق گواهی |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطح تمام شد | گالوانیزه گرم |
| Power | High Voltage |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| تایپ کنید | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
|---|---|
| سطح درمان | شیب گرم گالوانیزه |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| مونتاژ نوری لوازم جانبی نور | IP 65 |
| تهدید زوال | + - 2٪ |
| تایپ کنید | قطب مستقیم ، قطب کششی ، قطب چرخشی |
|---|---|
| مناسب برای | توزیع برق |
| شکل | مخروطی ، چند هرمی ، ستونی شکل ، چند ضلعی یا مخروطی |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |