| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم تا 50 سانتیمتر از قطب بالا اعمال می شود |
|---|---|
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| تردید در اندازه گیری | + - 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| تردید در اندازه گیری | + -2٪ |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نام محصول | فولاد سودآور قطب |
|---|---|
| کاربرد | انتقال قدرت |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| اندام تناسلی | + - 2٪ |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم به بالای 50 سانتیمتر اعمال شده است |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| تایپ کنید | قطب مستقیم |
|---|---|
| استاندارد | ASTM A 123 به طور متوسط کمتر از 86um نیست |
| قدرت | 220 کیلو ولت |
| طراحی قطب | در برابر زلزله 8 درجه |
| پیچش ابعاد | + - 2٪ |
| نام محصول | 16M خط انتقال برق با فشار بالا با قطب های برج ابزار فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | انتقال نیرو |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گرم |
| ابعاد ابعادی | + - 2٪ |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| نوع | تیرهای برق در فضای باز فولاد گالوانیزه 940دان 11.9 متر |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطح تمام شد | گالوانیزه گرم |
| Type | Galvanized Steel Poles Steel Utility Pole for power distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Height | 65ft |
|---|---|
| Design Load in Kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Sections | Three sections |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Height | 8M |
|---|---|
| Pole Shape | 16 sides |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Load | 5KN |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |