| Height | 35ft |
|---|---|
| Arm Type | single arm |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Voltage | 110kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Height | 8M |
|---|---|
| Top Plate | steel plate |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Load | 2.5KN |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Height | 13M |
|---|---|
| Voltage | 230kv |
| Minimum yield strength | 345 mpa,or 460mpa |
| Load | 6.5KN or more |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Type | S-500MC 11.88m-462dan Galvanized Steel Poles Utility Pole with France Standard |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | 2.5mm - 16mm Thickness Galvanized Steel Utility Power Poles Certification |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| شکل | کونوید، چندپریامیدال، Columniform، چند ضلعی یا مخروطی |
|---|---|
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم به بالای 50 سانتیمتر اعمال شده است |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| تردید در اندازه گیری | + -2٪ |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| تردید در اندازه گیری | + -2٪ |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزاسیون گالوانیزه گرم |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نام محصول | فولاد سودآور قطب |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق برق |
| گالوانیزاسیون ضخامت | میانگین 86 میکرومتر |
| گارانتی | 15 سال |
| سطح درمان | شیب گرم گالوانیزه |