| Height | 30ft |
|---|---|
| Arm Type | Double Arms |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Voltage | 66kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Height | 8M |
|---|---|
| Top Plate | steel plate |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Load | 2.5KN |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Grade | Class Three |
|---|---|
| Application | 128kv electric distribution power |
| Pole connection | Welding or joint |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| سبک | گالوانیزه |
|---|---|
| تردید در اندازه گیری | + -2٪ |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نام محصول | فولاد سودآور قطب |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق برق |
| گالوانیزاسیون ضخامت | میانگین 86 میکرومتر |
| گارانتی | 15 سال |
| سطح درمان | شیب گرم گالوانیزه |
| نام محصول | فولاد سودآور قطب |
|---|---|
| نرم افزار | انتقال قدرت |
| سطح درمان | گالوانیزاسیون گالوانیزه گرم |
| زمان بلند کردن | 50 سال |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
| Name | Steel poles 16m pipes Steel Utility Pole for electrical transmission |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| length | 5-25m |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Type | Cheapest telecom tower Steel Utility Pole for 120kv overheadline project |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Material Grade | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 69KV Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001-2008 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | HDG |