| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 33KV Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 69KV |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | 10kV hot dip galvanized electric power transmission line tubular steel pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| warranty time | 15 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy steel |
| نام محصول | فولاد سودآور قطب |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق برق |
| گالوانیزاسیون ضخامت | میانگین 86 میکرومتر |
| گارانتی | 15 سال |
| سطح درمان | شیب گرم گالوانیزه |
| نوع | قطب برق فولادی گالوانیزه ضخامت 2.5 میلی متر - 10 میلی متر با گواهینامه ISO |
|---|---|
| شکل | گرد ، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C |
| ضخامت | 2.5 میلی متر -16 میلی متر |
| سطح به پایان رسید | گالوانیزه گرم |
| نام محصول | فولاد سودآور قطب |
|---|---|
| نرم افزار | انتقال قدرت |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| اندام تناسلی | + - 2٪ |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 69KV Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001-2008 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | HDG |
| ارتفاع | 65 فوت |
|---|---|
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50 سانتی متر از قطب تا قطب اعمال می شود |
| حداقل قدرت تسلیم | 345 mpa |
| بخش ها | سه بخش |
| ظاهر | لوله ای، مثلثی، زاویه ای، مشبک |