| نوع | قطب های فولادی NGCP قطب برق 80ft و 90ft قطب برق فولاد |
|---|---|
| شکل | گرد ، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C |
| ضخامت | 2.5 میلی متر -16 میلی متر |
| سطح به پایان رسید | گالوانیزه گرم |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Height | 13m |
|---|---|
| Depth Height | 2m |
| Surface under ground | Bitumen |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Type | NGCP steel poles 80ft and 90ft electric pole Steel Utility Pole |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| نام محصول | فروش داغ قطب های برق برقی 69KV برای خط توزیع برق فیلیپین |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلی متر |
| ظرفیت توان | 10 کیلو ولت تا 220 کیلو ولت |
| سطح درمان | گالوانیزه شدن |
| نوع | قطب سودمند قطب های فولادی گالوانیزه S-500MC 11.88m-1100dan با استاندارد فرانسه |
|---|---|
| شکل | گرد ، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C |
| ضخامت | 2.5 میلی متر -16 میلی متر |
| سطح به پایان رسید | گالوانیزه گرم |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| نام محصول | قطب های سودمند فولاد برق |
|---|---|
| کاربرد | انتقال قدرت برق |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلیمتر |
| ظرفیت قدرت | 10kV تا 220kV |
| سطح درمان | گالوانیزه کردن |