| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Quality Control | ISO 9001:2008 |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization Bitumen |
| نام محصول | قطب های برق فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلی متر |
| ظرفیت توان | 10 کیلو ولت تا 220 کیلو ولت |
| سطح درمان | گالوانیزه شدن |
| نام محصول | قطب های برق فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| شکل | چند ضلعی |
| زمان جنگ | 15 سال |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| تایپ کنید | 50FT ولتاژ متوسط چند منظوره برقی توزیع قطب فولاد |
|---|---|
| شکل | گرد ، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C |
| ضخامت | 2.5 میلی متر -16 میلی متر |
| سطح به پایان رسید | گالوانیزه گرم |
| نام محصول | قطب های فولادی گالوانیزه 6.9kv قطب خط برق / قطب های سودمند فولاد برای صنعت معدن |
|---|---|
| قد | 11.8 متر |
| گواهی | ISO 9001 |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/- 2٪ |
| Name | High Voltage Tubular Steel Self Supporting Electrical Polygona 50m Steel Utility Pole For Transmission poles |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Surface treatment | Hot Dip Galvanization |
| Name | 50FT Electrical Pole Standard Steel Utility Pole With Aluminum Conductor |
|---|---|
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |