| Type | Burial Type |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m or 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 8m to 27m |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| نام محصول | قطب برق 11 مگاوات |
|---|---|
| نوع سوار شده | خاکسپاری |
| ارتفاع | 11 م |
| ولتاژ | 10 کیلووات به 400 کیلووات |
| تابع | خط انتقال |
| Product Name | 8M Electric Power Pole |
|---|---|
| Product Type | Burial or flance type |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Power | 110KV |
| Material | Gr65 |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Glavanization standard | ASTM A 123 |
| مواد | Gr65 |
|---|---|
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| نوع | خاکسپاری |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A123 |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| نام | قطعه 100ft فلنج نوع 3 قطب استیل گالوانیزه با تخته های صعود | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| طرح | بخش 100 فلنج نوع 3 | ||||||||||
| ارتفاع | 100FT | ||||||||||
| ضخامت | 6mm 8mm10mm | ||||||||||
| طراحی بار |
30.5 متر فلنج نوع قطب فولادی گالوانیزه سنتی ، قطب های انتقال برق
قیمت: USD 130-180/pieces
MOQ: یک ظرف
|