| نام | 10kv-220kv مخروطی 15m و 17m فولاد سودآور قطب برقی قطب برق برای انتقال |
|---|---|
| تایپ کنید | گرد، مخروطی |
| ماده | Q235، Q345، Gr65 |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطحی پایان یافته است | داغ شیب گالوانیزه |
| نام | قطب آب و برق فولاد برق 80ft 69kv با ساختار گالوانیزه مست |
|---|---|
| طرح | 80FT |
| قد | 80FT |
| ضخامت | 4 میلی متر 5 میلی متر |
| بار طراحی | استرس چند جهته |
| نام محصول | میله های فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال نیروی برق |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| گالوانیزه کردن | گالوانیزه گرم |
| Class | Class A or B |
|---|---|
| Application | Electric Power Transmission |
| Pole Seal | Steel Top plate welding |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Product Name | Steel Power Utility Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission Line |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Galvanization standard | ASTM A123 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Quality Control | ISO 9001:2008 |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization Bitumen |
| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35 متر بر ثانیه |
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| تایپ کنید | قطب مستقیم ، قطب کششی ، قطب چرخشی |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| مونتاژ نوری لامپ روشنایی | IP 65 |
| پیچش ابعاد | + - 2٪ |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |