| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| سبک | قطب چند ضلعی |
|---|---|
| تورلانس ابعاد | +-2٪ |
| ضخامت | 4 میلی متر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| مناسب برای | خط توزیع برق |
| Type | S-500MC 11.88m-462dan Galvanized Steel Poles Utility Pole with France Standard |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| تایپ کنید | قطب راست |
|---|---|
| استاندارد | ASTM A 123 به طور متوسط کمتر از 86um است |
| قدرت | 220 کیلو وات |
| طراحی قطب | علیه زلزله 8 درجه |
| تهدید زوال | + - 2٪ |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| نام محصول | قطب لوله ای از فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| طراحی | طراحی مشتری |
| ارتفاع | 25ft-70ft |
| ولتاژ | 132 کیلو ولت |
| رفتار | قیر |
| نام محصول | فولاد گالوانیزه فولادی کوپلینگ قطب فولاد قدرت فولاد |
|---|---|
| کاربرد | توزیع قدرت |
| ماده | Gr65 |
| حداقل استحکام عملکرد | 460 MPa |
| حداکثر قدرت کشش نهایی | 620 مگاپاسکال |
| نام محصول | قطب انتقال 11 کیلووات قطب گرم لوله گالوانیزه فولاد قدرت قطب انتقال قدرت |
|---|---|
| کاربرد | توزیع قدرت |
| ماده | Gr65 |
| حداقل استحکام عملکرد | 460 MPa |
| حداکثر قدرت کشش نهایی | 620 مگاپاسکال |