| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
|---|---|
| مناسب برای | توزیع برق |
| سطح تئاتر | گالوانیزه |
| مواد | قدرت عملکرد کمتر از 345mpa ، Gr65 ، S500 نیست |
| طول | 25ft-90ft ، می تواند سفارشی شود |
| تایپ کنید | خط انتقال 240kv قطب فلزی 18 متر برق برق برای برج قطب فولادی |
|---|---|
| رنگ | هر |
| گواهینامه | ISO 9001 |
| طول عمر | 50 سال |
| گارانتی | 15 سال |
| نام محصول | قطب قدرت برق |
|---|---|
| طراحی | طراحی سفارشی یا استاندارد |
| تحمل ابعاد | + - 2٪ |
| ولتاژ | 10kv، 33kv، 69kv، 110kv، 132kv، 220kv، 400kv |
| عملکرد محصول | براکت فولادی کابل های برق |
| Type | steel tubular pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg |
| Wind speed | 160km/h |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نوع | قطب لوله ای فولادی |
|---|---|
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Product Name | Electric Telescoping Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Shape | Octagonal, Polygonal or Tapered round |
| Wind load resistance | 160Km/h |
| Product Name | Electric Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal,Columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Power | 220KV |
| Material | Gr65 |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |