| نام محصول | قطب قدرت فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | خط ترنلیس |
| طرح | سفارشی |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| نام محصول | قطب برق فولاد |
|---|---|
| کاربرد | توزیع قدرت |
| مواد | Gr65 |
| حداقل مقاومت عملکرد | 460mpa |
| حداکثر استحکام کششی | 620 mpa |
| Height | 25FT-45FT |
|---|---|
| Pole Shape | Hexadecagon |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Load | 5KN |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | metal tubular Galvanized Steel Pole steel pole for 33kv transmission line steel pole tower |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 11.9m - 600dan Metal Power Utility Octagonal Electric Galvanized Steel Pole Power Line Pole For Double Circuit |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| نام محصول | الکتریکی فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| نرم افزار | خط توزیع |
| ماده | SteelQ235، Q345 |
| حداقل استحکام عملکرد | 355 مگاپاسکال |
| حداکثر قدرت کشش نهایی | 620 مگاپاسکال |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت ، 30 متر بر ثانیه |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/- 2٪ |
| نام محصول | تیر برق فولادی |
|---|---|
| کاربرد | خط توزیع |
| مواد | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| حداقل قدرت تسلیم | 345 mpa |
| حداکثر استحکام کششی نهایی | 620 mpa |
| Product Name | Galvanized Steel Pole 20m Power Pole Distribution Equipment poles |
|---|---|
| Height | 10m 15m 18m 20m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| سبک | قطب چند ضلعی |
|---|---|
| تورلانس ابعاد | +-2٪ |
| ضخامت | 4 میلی متر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| مناسب برای | خط توزیع برق |