| ارتفاع | 10m-25m |
|---|---|
| مواد | Gr65 |
| لوازم جانبی | نردبان کوهنوردی |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| سطح درمان | پودر قیر گالوانیزه |
| Class | Class A or B |
|---|---|
| Application | Electric Power Transmission |
| Pole Seal | Steel Top plate welding |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| جریان فعلی | 3150 A |
|---|---|
| ولتاژ دارای امتیاز | 110 کیلو ولت |
| اندازه | 15 |
| مادی | Q235 Q345 قدرت عملکرد کمتر از 235/345MPa |
| درمان سطحی | گالوانیزاسیون لگن داغ |
| Height | 14 M |
|---|---|
| Material | S355JR |
| Accessories | Climbing ladder |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Style | polygonal pole |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 4mm |
| Wind speed | 160km/h |
| Suit for | electricity distribution line |
| نام محصول | قدرت ساختار فولاد ساختاری قطب های انتقال الکتریکی 33KV خط آرایه برج |
|---|---|
| طراحی | طراحی مشتری |
| ارتفاع | 25FT-70FT |
| ولتاژ | 69 کیلووات |
| رفتار | قیر طبیعی |