| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Standard | ISO 9001 |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
|---|---|
| شکل | مخروطی، چند هرمی، ستونی، چند ضلعی یا مخروطی |
| قدرت | 10kv~550kv |
| مناسب برای | توزیع برق |
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت، 30 متر بر ثانیه |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| ماده | Q345، Q235 |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه شدن |
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم به 50 سانتیمتر از تا قطب اعمال می شود |
| تردید در اندازه گیری | + - 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| تایپ کنید | قطب مستقیم، قطب کششی، قطب چرخشی |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه کردن |
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت، 30 متر بر ثانیه |
| تورلانس ابعاد | +- 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |