| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
|---|---|
| شکل | کنویید، چندپرمیدال، columniform، چند ضلعی یا مخروطی |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| تحمل | + / -2٪ |
| نوع | قطب مستقیم، قطب کششی، قطب چرخشی |
|---|---|
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم در فاصله 50 سانتی متر از قطب بالا استفاده می شود. |
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت، 30 متر بر ثانیه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| درجه | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
|---|---|
| مناسب برای | توزیع برق |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| تهدید زوال | + - 2٪ |
| درجه | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
|---|---|
| استاندارد | ASTM A 123 |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| طراحی قطب | علیه زلزله 8 درجه |
| تهدید زوال | + - 2٪ |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| نام محصول | تیر برق فولادی |
|---|---|
| درخواست | توزیع قدرت |
| مواد | Gr65 |
| حداقل قدرت تسلیم | 460 mpa |
| حداکثر استحکام کششی نهایی | 620 mpa |
| Transmisson Line | 132kv |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth rod,insulators |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Standard | AWS D1.1 Welding |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | 40FT hot dip galvanized Steel Utility Pole for trasmission line |
|---|---|
| Shape | Round,Conical,Octagonal |
| Height | 4M-30M |
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |