| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| تایپ کنید | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| تحمل | + / -2٪ |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| تایپ کنید | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| تحمل | + / -2٪ |
| مواد | قطبهای انتقال برق ولتاژ متوسط 69KV 133KV 220KV برای خط توزیع |
|---|---|
| سرعت باد | 35m / s |
| منشاء محل | Yixing |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A123 |
| جوشکاری | AWS D1.1 |
| مواد | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| رنگ | سفارشی |
| HEIGHT | 25-40 فوت |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| قدرت | 10kv~550kv |
|---|---|
| نوع | قطب مستقیم، قطب کششی، قطب چرخشی |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت، 30 متر بر ثانیه |
| تحمل | +/-2٪ |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
|---|---|
| مقاوم در برابر باد | 3-500 کیلومتر در ساعت |
| مواد | GR50 GR65 S500 S355 |
| ارتفاع | 80ft 90ft 138kv |
| جوش | جوشکاری با استاندارد جوشکاری بین المللی CWB تأیید می کند |
| نوع | تیرهای برق در فضای باز فولاد گالوانیزه 940دان 11.9 متر |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T ، L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطح به پایان رسید | گالوانیزه گرم گرم |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Type | steel tubular pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg |
| Wind speed | 160km/h |
| Suit for | electricity distribution |