| نوع | قطب برق فولادی گالوانیزه ضخامت 2.5 میلی متر - 10 میلی متر با گواهینامه ISO |
|---|---|
| شکل | گرد ، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C |
| ضخامت | 2.5 میلی متر -16 میلی متر |
| سطح به پایان رسید | گالوانیزه گرم |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
|---|---|
| مقاومت در برابر باد | 3-500 کیلومتر در ساعت |
| مادی | GR50 GR65 S500 S355 |
| قد | 69kv 16m |
| جوشکاری | جوشکاری با استاندارد جوشکاری بین المللی CWB تأیید می کند |
| تایپ کنید | قطر قدرت 11 میلی متر ضخامت فولاد گرد 5 میلی متر برای خط انتقال |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطحی پایان یافته است | داغ شیب گالوانیزه |
| Height | 13m |
|---|---|
| Depth Height | 2m |
| Surface under ground | Bitumen |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| نام | قطب های انتقال نیرو برای 69kv 138kv 220kvOverhead برای پروژه خط برق با ولتاژ بالا |
|---|---|
| طرح | 9 متر 3.8 میلی متر |
| قد | 6-40 متر |
| ضخامت | 2.5mm-40mm |
| بار طراحی | 2KN-100KN |
| قدرت | 10 کیلو ولت |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| ضخامت | 4 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/-2٪ |
| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35 متر بر ثانیه |
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35 متر بر ثانیه |
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| قدرت | 10kv~550kv |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت، 30 متر بر ثانیه |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/-2٪ |