| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| سبک | گالوانیزه شدن |
|---|---|
| سطح درمان | شیب گرم گالوانیزه |
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم به 50 سانتیمتر از تا قطب اعمال می شود |
| قدرت | 10 KV ~ 550 KV |
| تهدید زوال | + - 2٪ |
| نام | 132KV ولتاژ بالا 15m ~ 30m داغ قطب برق فولاد انتقال Glavanized قطب |
|---|---|
| تایپ کنید | 132KV ولتاژ بالا 15m ~ 30m داغ قطب برق فولاد انتقال Glavanized قطب |
| مواد | ASTM 572 درجه 60 با استحکام زرد کمتر از 460mpa |
| شکل | هشت ضلعی |
| قد | 30 ~ 30 میلیون |
| Name | 132KV High voltage 15m~30m Hot Dip Glavanized Transmission Electrical Steel Power Pole |
|---|---|
| Type | 132KV High voltage 15m~30m Hot Dip Glavanized Transmission Electrical Steel Power Pole |
| مواد | ASTM 572 Grade 60 با استحکام YILED کمتر از 460MPa |
| Shape | Octagonal |
| ارتفاع | 30 متر 15 15 |
| ویژگی | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| ضخامت | 3 میلی متر 2.75 میلی متر |
| سطح محافظ | IP65 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Treatment | galvanization |
| Wind speed | 44m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Safty factor | 1.8 |
| نام محصول | قطب برق فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال نیرو |
| سطح درمان | پوشش پودر HDG |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
|---|---|
| مقاوم در برابر باد | 3-500 کیلومتر در ساعت |
| مواد | GR50 GR65 S500 S355 |
| ارتفاع | 80ft 90ft 138kv |
| جوش | جوشکاری با استاندارد جوشکاری بین المللی CWB تأیید می کند |
| شماره مدل | قطب فولادی برقی |
|---|---|
| طراحی بار در کیلوگرم | 300 ~ 1000kg از 50cm از بالا اعمال می شود |
| ماده | Q345، Q235.GR65 |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گرم (ASTM A123) |
| مناسب برای | انتقال و توزیع نیروی برق |
| Type | Galvanized Steel Poles 12m Utility Power Poles For Power Distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |