| نام محصول | قطب الکتریکی 8M |
|---|---|
| نوع محصول | نوع Burial یا فلنج |
| ارتفاع | 8 تا 25 متر |
| ولتاژ | 10 کیلووات به 400 کیلووات |
| عملکرد محصول | براکت فولادی کابل های برق |
| نام محصول | قطب برق 11 مگاوات |
|---|---|
| نوع سوار شده | خاکسپاری |
| ارتفاع | 11 م |
| ولتاژ | 10 کیلووات به 400 کیلووات |
| تابع | خط انتقال |
| نام محصول | قطب برق 14 مگاوات |
|---|---|
| نوع سوار شده | خاکسپاری |
| ارتفاع | 11 م |
| ولتاژ | 10 کیلووات به 400 کیلووات |
| تابع | خط انتقال |
| Product Name | 8M Electric Power Pole |
|---|---|
| Product Type | Burial or flance type |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |
| Pole Shape | Conical,Round,Octagonal |
|---|---|
| Thickness | 2.5mm to 5mm |
| Height | 25ft to 90ft |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Pole Shape | Octagonal,Dodecagon,Hexadecagon |
|---|---|
| Height | 25ft to 75ft |
| Surface treatment | galvanization or butiuem |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 14M |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Treatment | Bitumen |
| Height | 40ft |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m or 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Wind speed | 35m/s |
| Code | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Grade | Class B |
| Height | 25ft-70ft |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Transmission Line |