| Product Name | 11.8M Electric Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 11.8M |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| نام محصول | 110 کیلو ولت 25 متر |
|---|---|
| طراحی | طراحی مشتری |
| ارتفاع | 7m-30m |
| ولتاژ | 132 کیلو ولت |
| رفتار | قیر |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
|---|---|
| مقاوم در برابر باد | 3-500 کیلومتر در ساعت |
| مواد | GR50 GR65 S500 S355 |
| ارتفاع | 12 متر 14 متر |
| جوش | جوشکاری با استاندارد جوشکاری بین المللی CWB تأیید می کند |
| نام محصول | 110 کیلو ولت 25 متر |
|---|---|
| طراحی | طراحی مشتری |
| ارتفاع | 7m-30m |
| ولتاژ | 132 کیلو ولت |
| رفتار | قیر |
| نوع | قطب مستقیم، قطب کششی، قطب چرخشی |
|---|---|
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم در فاصله 50 سانتی متر از قطب بالا استفاده می شود. |
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت، 30 متر بر ثانیه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Material | Q345, Q235 |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| ماده | Q345، Q235 |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه شدن |
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم به 50 سانتیمتر از تا قطب اعمال می شود |
| تردید در اندازه گیری | + - 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| درجه | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
|---|---|
| رفتار | گالوانیزه شدن |
| سرعت باد | 44 متر / ثانیه |
| تردید در اندازه گیری | + - 2٪ |
| صفر بودن | 1.8 |
| مواد | Q345، Q235 |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه کردن |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50 سانتی متر از قطب به قطب اعمال می شود |
| تورلانس ابعاد | +- 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |