| قدرت | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت ، 30 متر بر ثانیه |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/- 2٪ |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت ، 30 متر بر ثانیه |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| استاندارد | ISO 9001 |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت ، 30 متر بر ثانیه |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| تایپ کنید | قطب ابزار 8m 5KN قطب برقی Q345 با کیفیت بالا پیشنهاد آفریقا |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت ، 30 متر بر ثانیه |
| ابعاد ابعاد | + - 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت ، 30 متر بر ثانیه |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |