| تایپ کنید | قطب لوله ای فولادی |
|---|---|
| سطح درمان | گالوانیزه گرم |
| طراحی بار در کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| مناسب برای | توزیع برق |
| تایپ کنید | قطب لوله ای فولادی |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم |
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت |
| مناسب برای | توزیع برق |
| تایپ کنید | قطب لوله ای فولادی |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم |
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نوع | قطب لوله ای فولادی |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| تایپ کنید | قطب لوله فولادی |
|---|---|
| سطح درمان | شیب گرم گالوانیزه |
| طراحی بار در کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم |
| سرعت باد | 160 کیلومتر / ساعت |
| مناسب برای | توزیع برق |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت ، 30 متر بر ثانیه |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/- 2٪ |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| درجه | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| تحمل | + / -2٪ |
| ضخامت | 3mm |
|---|---|
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| طراحی بار در کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50cm از قطب اعمال می شود |
| ارتفاع | 11 متر |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50 سانتی متر از قطب بالا اعمال می شود |
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت، 30 متر بر ثانیه |
| مناسب برای | توزیع برق |