| ضخامت | 3mm |
|---|---|
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| طراحی بار در کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50cm از قطب اعمال می شود |
| ارتفاع | 11 متر |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50 سانتی متر از قطب بالا اعمال می شود |
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت، 30 متر بر ثانیه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35 متر بر ثانیه |
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35 متر بر ثانیه |
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| شکل | مخروطی، چند هرمی، ستونی، چند ضلعی یا مخروطی |
|---|---|
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50 سانتی متر از بالا اعمال می شود |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| تایپ کنید | قطب لوله فولادی |
|---|---|
| سطح درمان | شیب گرم گالوانیزه |
| طراحی بار در کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم |
| سرعت باد | 160 کیلومتر / ساعت |
| مناسب برای | توزیع برق |
| درجه | 11KV 33KV قطب لوله انتقال هشت ضلعی فولاد با حفاظت فیبر کربن |
|---|---|
| سطح درمان | شیب گرم گالوانیزه |
| طراحی بار در کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم |
| سرعت باد | 160 کیلومتر / ساعت |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |