| تایپ کنید | قطب ابزار 45FT 50FT HT Type NGCP برای تأمین کننده تأمین کننده فیلیپین |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت ، 30 متر بر ثانیه |
| ابعاد ابعاد | + - 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35 متر بر ثانیه |
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| شکل | مخروطی، چند هرمی، ستونی، چند ضلعی یا مخروطی |
|---|---|
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/-2٪ |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50 سانتی متر از قطب تا قطب اعمال می شود |
| جزئیات بسته بندی | طبق درخواست مشتری |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه کردن | ASTM A123، میانگین پوشش کمتر از 85 میلیمتر نیست |
| Type | Hot Dip Galvanized Steel Utility Pole Round tapered octagonal power galvanized metal tubular power utility poles |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| شکل | مخروطی، چند هرمی، ستونی، چند ضلعی یا مخروطی |
|---|---|
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/-2٪ |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50 سانتی متر از قطب تا قطب اعمال می شود |
| جزئیات بسته بندی | طبق درخواست مشتری |
| شکل | مخروطی، چند هرمی، ستونی، چند ضلعی یا مخروطی |
|---|---|
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/-2٪ |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50 سانتی متر از قطب تا قطب اعمال می شود |
| جزئیات بسته بندی | طبق درخواست مشتری |
| شکل | مخروطی، چند هرمی، ستونی، چند ضلعی یا مخروطی |
|---|---|
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/-2٪ |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50 سانتی متر از قطب تا قطب اعمال می شود |
| جزئیات بسته بندی | طبق درخواست مشتری |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal,Columniform,polygonal or conical |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |