| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| تایپ کنید | NGCP قطب فولادی 80ft و 90ft قطب الکتریکی فولاد سودمند فلکه |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطحی پایان یافته است | داغ شیب گالوانیزه |
| تایپ کنید | NGCP فولاد پلاستیکی 80 فوت فولادی تلسکوپی الکتریکی برای انتقال نیرو |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطحی پایان یافته است | داغ شیب گالوانیزه |
| نوع | قطب های فولادی 13 متری برای توزیع برق |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطح تمام شد | گالوانیزه گرم |
| نوع | قطب برق 12 متری با شکل مخروطی، گرد یا چند گوشه ای برای توزیع برق |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطح تمام شد | گالوانیزه گرم |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
|---|---|
| مقاومت در برابر باد | 3-500 کیلومتر در ساعت |
| مادی | GR50 GR65 S500 S355 |
| قد | قطب نور خیابان 4-8 متر |
| جوشکاری | جوشکاری با استاندارد جوشکاری بین المللی CWB تأیید می کند |
| Product Name | Galvanized Steel Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345 |
| Lift time | 15 years |
| Corrosion | anti-corrosion |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 11.8m 3mm thickness S235 steel poles Hot DIP Galvanized Street Light Poles |
| Color variable | any color |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Application | road,highway,street,square |
| Product Name | 6.5m Standard Durable Double Arm / Single Arm Signal Traffic Light Pole LED Stop Lights Pole |
|---|---|
| style | as per customer request |
| certificate | ISO 9001 |
| Warranty | 25 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Type | 133kv 30ft 35ft and 40ft Metal Steel Utility Pole Galvanized With Certification |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |