| Type | Burial Type |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 8m to 27m |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| تایپ کنید | نوع دفن |
|---|---|
| عمق گیاه | 1.8 متر زیر زمین |
| حداقل مقاومت عملکرد | 355 mpa |
| قد | 8 متر تا 27 متر |
| ظاهر | شبکه لوله ای ، مثلثی ، زاویه ای ، شبکه ای |
| نام محصول | 11.8M قطر الکتریکی |
|---|---|
| طراحی | طراحی مشتری |
| ارتفاع | 11.8 م |
| ولتاژ | 132 کیلووات |
| رفتار | قیر طبیعی |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | 11.8M Electric Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 11.8M |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| نام محصول | 11.8M قطر الکتریکی |
|---|---|
| سی | طراحی مشتری |
| ارتفاع | 11.8 م |
| ولتاژ | 132 کیلووات |
| رفتار | قیر طبیعی |
| نام محصول | قطب برقی 11.8M |
|---|---|
| طرح | طراحی مشتری |
| ارتفاع | 11.8 م |
| ولتاژ | 132kv |
| رفتار | قیر |
| قطب شکل | هشت ضلعی ، دوازده ضلعی ، شش ضلعی |
|---|---|
| قد | 25ft تا 75ft |
| درمان سطحی | گالوانیزه یا بوتیوم |
| ولتاژ | 10kv-220kv |
| ظاهر | شبکه لوله ای ، مثلثی ، زاویه ای ، شبکه ای |
| مواد | Q345، Q235 |
|---|---|
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50 سانتی متر از قطب تا قطب اعمال می شود |
| تورلانس ابعاد | +- 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |