| نام محصول | قطب نور خیابانی |
|---|---|
| طول هر بخش | در حدود 14 متری یکبار بدون لایه مشترک تشکیل شده است |
| ماده | Q345 |
| شکل | کونوید، چندپریامیدال، Columniform، چند ضلعی یا مخروطی |
| تنش زا بودن | + - 2٪ |
| Product Name | Traffic Light Pole |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| Suit for | Highway / Roadway |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Suit For | Electriccity Distribution |
| Mounted Type | Burial |
| Warrenty | 30 Years |
| مواد | Q235 Q345 |
|---|---|
| طول عمر | 50 سال |
| جوشکاری | AWSD1.1 |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| شکل | مخروطی، چند هرمی، ستونی، چند ضلعی یا مخروطی |
| Plant Depth | 2.3m Underground |
|---|---|
| Topdiameter | 60 Mm |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| Wind Resistance | 3-500km/h |
| Tolerance Of Dimenstion | +-2% |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
|---|---|
| Color | Silver |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Treatment | Bitumen |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| ارتفاع | ۶-۳۰ متر |
|---|---|
| قدرت | 10-550kv |
| بازار | فیلیپین ، آفریقا |
| ضخامت | 1-30 میلی متر |
| مواد | قدرت عملکرد کمتر از 345mpa 460mpa |
| قد | 15 متر |
|---|---|
| قدرت | 10-550kv |
| بازار | بنگلادش |
| ضخامت | 4mm / 5mm |
| مواد | استحکام یلد GR65 کمتر از 460mpa |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| طراحی بار در کیلوگرم | 300 ~ 1000kg از 50cm از بالا اعمال می شود |
| ولتاژ | 10KV ~ 550KV |
| سطح درمان | گالوانیزه شدن گرم (ASTM A123) |
| مناسب برای | انتقال و توزیع نیروی برق |