| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| نام محصول | قطب بزرگ ماست |
|---|---|
| کاربرد | روشنایی فرودگاه |
| ضخامت | 1 میلیمتر تا 30 میلیمتر |
| استاندارد | ایزو |
| استاندارد Gavanization | ASTM A 123 |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم به بالای 50 سانتیمتر اعمال شده است |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزاسیون گالوانیزه گرم |
| مناسب برای | توزیع برق |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم به بالای 50 سانتیمتر اعمال شده است |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| مناسب برای | توزیع برق |