| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم به بالای 50 سانتیمتر اعمال شده است |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35m / s |
| منشاء محل | Yixing |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| گنج سطح | گالوانیزه شیب گرم |
| قدرت | 10 کیلو ولت |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت |
| ضخامت | 4 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/-2٪ |
| قدرت | 10kv~550kv |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت، 30 متر بر ثانیه |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/-2٪ |
| Transmisson Line | 138kv |
|---|---|
| Design Load in Kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Minimum yield strength | 460 mpa |
| Pole Shape | Conical |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Height | 10M |
|---|---|
| Pole Shape | 12 sides |
| Minimum yield strength | 345 mpa,or 460mpa |
| Load | 2.5KN or more |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Height | 13M |
|---|---|
| Voltage | 230kv |
| Minimum yield strength | 345 mpa,or 460mpa |
| Load | 6.5KN or more |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Height | 14M |
|---|---|
| Voltage | 110KV |
| Minimum yield strength | 345 mpa or 460mpa |
| Load | 5KN or 2.5KN |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |