| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| کشورهاي | یک ظرف 40'HQ |
|---|---|
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
| شرایط قیمت | EXW ، FOB ، CFR یا CIF |
| تحمل | + / -2٪ |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گرم |
| مواد | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| رنگ | سفارشی |
| HEIGHT | 25-40 فوت |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| تایپ کنید | قطب لوله ای فولادی |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| مناسب برای | توزیع برق |
| قدرت | 10kv~550kv |
|---|---|
| نوع | قطب مستقیم، قطب کششی، قطب چرخشی |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت، 30 متر بر ثانیه |
| تحمل | +/-2٪ |
| Product Name | High Mast Poles |
|---|---|
| Application | Seaport Lighting |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal,Columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |