| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| تایپ کنید | قطب لوله ای فولادی |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| طراحی بار در کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Product Name | High Mast Poles |
|---|---|
| Application | Studium Lighting |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 8mm |
| مواد | قدرت عملکرد کمتر از 345mpa 460mpa |
|---|---|
| سرعت باد | 35m / s |
| منشأ مکان | YIXING |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| پیش بینی سطح | گالوانیزه شدن گرم |
| قدرت | 10kv~550kv |
|---|---|
| تایپ کنید | قطب مستقیم، قطب کششی، قطب چرخشی |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت، 30 متر بر ثانیه |
| تحمل | +/-2٪ |
| نوع | تیرهای فولادی گالوانیزه 12 متری برق شهری برای تجهیزات توزیع برق |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطح تمام شد | گالوانیزه گرم |
| نام محصول | فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| نرم افزار | روشنایی بیرون ساختمان |
| طراحی | سفارشی |
| سطح درمان | گالوانیزاسیون گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| نام محصول | قطب بزرگ ماست |
|---|---|
| نرم افزار | روشنایی فرودگاه |
| سطح درمان | نقاشی پودر گالوانیزه پاشش گرم |
| اندام تناسلی | + - 2٪ |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Seaport lighting |
| Standard | ISO |
| Gavanization standard | ASTM A 123 |
| Wind Speed | 30m/s |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza lighting |
| Standard | ISO |
| Gavanization standard | ASTMA 123 / EN ISO 1461 |
| Wind Speed | 160KM/S |