| مواد | قدرت عملکرد کمتر از 345mpa |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| Product Name | 6500mm Height Galvanized Traffic Light Pole Columns Single Bracket For Horizontal Mounting |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 30ft height School / Villas Steel High Mast Street Light Poles With Drawing 1.0 Safety Factor |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar / AC |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 Q345 |
| Anchor bolts | M12 |
| تحمل | + / -2٪ |
|---|---|
| نام محصول | قطب هشت ضلعی گالوانیزه قطب بالاست تنها دوگانه یا بازوی سه گانه برای استادیوم |
| قطب به پایان رسید | گالوانیزه بالا قطب مشت |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 2000 پیک در هفته |
| نام محصول | میله فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| منبع تغذیه | خورشیدی/AC |
| استاندارد جوش | AWS D 1.1 |
| مواد | Q345 |
| پیچ لنگر | سفارشی سازی موجود است |