| نام | ستون برقی استاندارد 70FT 2000 کیلوگرم دفن فیلیپین NGCP استاندارد |
|---|---|
| ارتفاع | 70FT |
| ضخامت | 5 میلی متر |
| طراحی بار | 2000 کیلوگرم |
| بندر | همیشه شانگهای |
| نام محصول | 40ft Hot Dip Galvanized Steel Galvanized قطب لوله برق |
|---|---|
| کاربرد | انتقال نیرو |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گرم |
| ابعاد ابعادی | + - 2٪ |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| نام محصول | 11.8m - قطب فولادی گالوانیزه 14 میلیون قطبی برق 1250dan برای خط برق |
|---|---|
| طول عمر | 25 سال |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A123 |
| گواهی | ISO 9001 |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| نام محصول | میله فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| درخواست | خط انتقال |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Height | 8M |
|---|---|
| Pole Shape | 16 sides |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Load | 5KN |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Electric Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Name | 69kv Q235 Q345 transmission poels Steel Utility Pole With Cross Arms |
|---|---|
| Thickness | 3mm 4mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal Round |
| Power Capacity | 10kV - 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Thickness | 1 mm to 36mm |