| نام محصول | قطب های فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلی متر |
| گواهی | ISO9001 / BV / |
| ظرفیت توان | 10 کیلو ولت تا 220 کیلو ولت |
| نام | قطبهای تجاری تجاری فولادی گالوانیزه 69kv تک قیر قیر 400 میلی متر |
|---|---|
| ارتفاع | 20-100ft |
| ضخامت | 5mm 2.5mm 4mm 5mm |
| طراحی بار | 500-2000 کیلوگرم |
| بندر | همیشه شانگهای |
| نام | قطبهای تجاری تجاری فولادی گالوانیزه 69kv تک قیر قیر 400 میلی متر |
|---|---|
| ارتفاع | 20-100ft |
| ضخامت | 5mm 2.5mm 4mm 5mm |
| طراحی بار | 500-2000 کیلوگرم |
| بندر | HTTP/1.1 404 Not Found |
| نام | قطب فولادی گالوانیزه ، قطب های تجاری 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 |
|---|---|
| طرح | قطب استیل گالوانیزه 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 |
| ارتفاع | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| ضخامت | 3mm 4mm 5mm |
| طراحی بار | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| ابعاد ابعاد | + -2٪ |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| مناسب برای | توزیع برق |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
|---|---|
| مقاوم در برابر باد | 3-500 کیلومتر در ساعت |
| مواد | GR50 GR65 S500 S355 |
| ارتفاع | قطب توبولار فولادی 30ft 35ft برای پروژه خط توزیع الکتریکی |
| جوش | جوشکاری با استاندارد جوشکاری بین المللی CWB تأیید می کند |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
|---|---|
| مقاوم در برابر باد | 3-500 کیلومتر در ساعت |
| مواد | GR50 GR65 S500 S355 |
| ارتفاع | 14 متر |
| جوش | جوشکاری با استاندارد جوشکاری بین المللی CWB تأیید می کند |
| نام محصول | فولاد سودآور قطب |
|---|---|
| نرم افزار | انتقال قدرت |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| اندام تناسلی | + - 2٪ |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| نام محصول | قطب برق Q345 30 فوت 35 فوت برای تجهیزات برق |
|---|---|
| رنگ | هر |
| گواهینامه | ISO9001 |
| طول عمر | 25 سال |
| تحمل | +/-2٪ |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization Thickness | Average 70μm |
| Standard | ISO |
| Design | Customized |