| Product Name | Polygonal 14m 3 segments Eleactrical Power Pole for transmission power line |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| life time | 50 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| type | ISO 16m 13kv Electrical steel power pole Steel Power Pole for mining industry |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| طراحی بار در کیلوگرم | 300 ~ 1000kg از قطب بالا به 50cm اعمال می شود |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
| ابعاد ابعاد | + - 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نام محصول | الکتریکی فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | خط توزیع |
| ماده | SteelQ235، Q345 |
| حداقل استحکام عملکرد | 355 مگاپاسکال |
| حداکثر قدرت کشش نهایی | 620 مگاپاسکال |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| تردید در اندازه گیری | + -2٪ |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| تردید در اندازه گیری | + -2٪ |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| تایپ کنید | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
|---|---|
| مناسب برای | توزیع برق |
| شکل | کنویید، چندپرمیدال، columniform، چند ضلعی یا مخروطی |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| طراحی قطب | علیه زلزله 8 درجه |
|---|---|
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| شکل | کنویید، چندپرمیدال، columniform، چند ضلعی یا مخروطی |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |