| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| مواد | قطب های فولادی سنتی 9 متر 10 متر 650dan 800dan 1000dan ساحل عاج |
|---|---|
| سرعت باد | 35m / s |
| منشاء محل | Yixing |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A123 |
| جوشکاری | AWS D1.1 |
| مواد | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| بندر | شانگهای همیشه |
| طول عمر | 50 سال |
| ارتفاع | 10-80 فوت |
| مواد | ستون عاج 200dan 650dan 1000dan ستون فولادی سنتی برای انتقال |
|---|---|
| سرعت باد | 35m / s |
| منشاء محل | Yixing |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A123 |
| جوشکاری | AWS D1.1 |
| نام محصول | قطب برق گالوانیزه، فولاد Q235 6 متر، 10 متر، 12 متر، 15 متر 20 متر قطب برق انتقال برق |
|---|---|
| ارتفاع | 10 متر |
| گواهینامه | ISO 9001 |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/-2٪ |
| جریان فعلی | 3150 A |
|---|---|
| ولتاژ دارای امتیاز | 110 کیلو ولت |
| اندازه | 15 |
| مادی | Q235 Q345 قدرت عملکرد کمتر از 235/345MPa |
| درمان سطحی | گالوانیزاسیون لگن داغ |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | 10kV hot dip galvanized electric power transmission line tubular steel pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| warranty time | 15 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy steel |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت ، 30 متر بر ثانیه |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/- 2٪ |