| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35 متر بر ثانیه |
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Treatment | Bitumen |
| نام محصول | قطب فولادی لوله ای لوله انتقال قدرت گالوانیزه 10 کیلو ولت |
|---|---|
| گواهی | 404 Not Found |
| زمان گارانتی | 15 سال |
| تحمل | +/- 2٪ |
| مواد | فولاد |
| نام | قطب استیل برقی با ضخامت 15m 510kg 3.8 mm با FRP |
|---|---|
| طرح | قطب استیل برقی با ضخامت 15m 510kg 3.8 mm با FRP |
| ارتفاع | 15 متر |
| ضخامت | 3.8 میلی متر |
| بار طراحی | 510 کیلوگرم |
| نام | قطب استیل برقی استاندارد 15 متر مالزی با FRP و علائم |
|---|---|
| طرح | بخش های 15m 510kg 2s |
| ارتفاع | 15 متر |
| ضخامت | 7.2 میلی متر |
| طراحی بار | 510 کیلوگرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS (انجمن جوشکاری آمریکا) D 1.1 |
|---|---|
| تحمل | +/-2٪ |
| نام محصول | قطب برق فولاد گالوانیزه با کیفیت بالا و قیمت رقابتی 12M Q345 15Yuears |
| مواد | فولادهای ساختاری کم آلیاژ با استحکام بالا S355 Q345 |
| پیچ لنگر | سفارشی سازی موجود است |
| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35 متر بر ثانیه |
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| درجه | قدرت 132kv قدرت قطب برج چند ضلعی فولاد گالوانیزه فولاد الکتریکی |
|---|---|
| مناسب برای | توزیع برق |
| سطح درمان | شیب گرم گالوانیزه |
| طراحی قطب | علیه زلزله 8 درجه |
| تهدید زوال | + - 2٪ |