| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35 متر بر ثانیه |
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| Type | 132kv power utility poles polygonal tower galvanized steel electric pole |
|---|---|
| Suit for | electriccity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| تایپ کنید | قطب های برق 132kv برج های چند ضلعی قطب برقی فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| مناسب برای | توزیع برق |
| سطح درمان | گالوانیزه گرم |
| طراحی قطب | در برابر زلزله 8 درجه |
| پیچش ابعاد | + - 2٪ |
| مواد | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| رنگ | سفارشی |
| HEIGHT | 25-40 فوت |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| تایپ کنید | تیر برق 132kv برج برق فولادی گالوانیزه چند ضلعی |
|---|---|
| مناسب برای | توزیع برق |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| طراحی قطب | در برابر زلزله 8 درجه |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
| Power | 69KV |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| نام محصول | قطب فولادی انتقال برق الکتریکی گالوانیزه با بیت |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیوار | 1-36 میلی متر |
| زمان جنگ | 15 سال |
| مواد | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| رنگ | سفارشی |
| HEIGHT | 25-40 فوت |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| Product Name | Single Circuit 69kv Galvanized Steel Tubular Pole with 200mm Length Bitumen |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Single Circuit 69kv Galvanized Steel Tubular Pole with 200mm Length Bitumen |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |