| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
|---|---|
| مقاوم در برابر باد | 3-500 کیلومتر در ساعت |
| مواد | GR50 GR65 S500 S355 |
| ارتفاع | 80ft 3Sections 1200kg/1680kg/2000kg Philippines NGCP Standard ستون قطب های برقی برقی |
| جوش | جوشکاری با استاندارد جوشکاری بین المللی CWB تأیید می کند |
| نام | قطب فولادی گالوانیزه استاندارد 60FT TYPE HS HT NGCP با ضخامت 4-5 میلی متر |
|---|---|
| طرح | قطب فولادی گالوانیزه استاندارد 60FT TYPE HS HT NGCP با ضخامت 4-5 میلی متر |
| ارتفاع | 60FT |
| ضخامت | 4-5 میلی متر |
| بار طراحی | 1280 کیلوگرم |
| نام | قطب فولادی گالوانیزه ، قطب های تجاری 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 |
|---|---|
| طرح | قطب استیل گالوانیزه 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 |
| ارتفاع | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| ضخامت | 3mm 4mm 5mm |
| طراحی بار | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| نام | قطب استیل Togo 9m 200dan با متوسط پوشش 100 میکرون برای ضد درد خوردگی |
|---|---|
| طرح | 9m 200dan |
| ارتفاع | 9 متر |
| ضخامت | 2.75 میلی متر |
| بار طراحی | 200dan |
| مادی | Q235 Q345 Q420 |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم گرم |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A123 |
| استاندارد جوشکاری | AWS D.1.1 |
| استرس عملکرد | 450MPa دقیقه |
| Type | Galvanization |
|---|---|
| Mounted Type | Burial |
| Welding | AWS D1.1 |
| Product Function | Transmission Line |
| Port | Always Shanghai |
| نام محصول | قطب های فولادی 10KV با ظرفیت تحمل بالا برای اتصال پایانی در سمت ولتاژ بالا ترانسفورماتور |
|---|---|
| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
| حداقل قدرت تسلیم | 345 مگاپاسکال |
| حداقل مقاومت کششی نهایی | 490MPA |
| حداکثر استحکام کششی نهایی | 620MPA |