| نام محصول | تیر برق فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| درخواست | خط قدرت |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلی متر |
| تحمل ابعاد | +-2٪ |
| طول عمر | 50 سال |
| سبک | قطب چند ضلعی |
|---|---|
| تورلانس ابعاد | +-2٪ |
| ضخامت | 4 میلی متر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| مناسب برای | خط توزیع برق |
| نوع | قطب های انتقال قطب فولادی گالوانیزه 69 کیلو ولت 30 کیلومت |
|---|---|
| استاندارد قلاری | هر |
| گواهینامه | ISO 9001 |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/-2٪ |
| قدرت | 10kv~550kv |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت، 30 متر بر ثانیه |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/-2٪ |
| مواد | قدرت عملکرد کمتر از 345mpa |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| بندر | شانگهای همیشه |
| طول عمر | 50 سال |
| قد | 10-80FT |
| نام محصول | قطب برق فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| برنامه | خط برق |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلی متر |
| تحمل ابعاد | +-2٪ |
| زمان حیاتی | 50 سال |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت ، 30 متر بر ثانیه |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/- 2٪ |