| نام محصول | قطب مستر بالا |
|---|---|
| کاربرد | روشنایی فرودگاه |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| استاندارد | ISO |
| استاندارد گاوانيزاسيون | ASTM A 123 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Light extension | up to 30000㎡ |
| نام محصول | فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| منبع تغذیه | خورشیدی / AC |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ماده | Q345 |
| پیچ لنگر | سفارشی موجود است |
| Height | 20-40m |
|---|---|
| Thickness | 1-30mm |
| Design | against 8 grade of earthquake |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| Welding | AWS D1.1 |
| نام مورد | 25.5 متر و 29 متر بالاست |
|---|---|
| لوازم جانبی | نردبان |
| ضخامت بخش | 6mm، 8mm، 10mm |
| تعداد نور | 30 چراغ |
| سطحی پایان یافته است | شیب گرم گالوانیزه |
| نام مورد | 25.5 متر و 29 متر بالاست |
|---|---|
| لوازم جانبی | نردبان |
| ضخامت بخش | 6mm، 8mm، 10mm |
| تعداد نور | 30 چراغ |
| سطحی پایان یافته است | شیب گرم گالوانیزه |
| Height | 35m |
|---|---|
| Light | 1000w metal halide lamp |
| Headframe | Round or Square |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | Powder Coating |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Octagonal round |
| Package | Nude |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| MATRERIAL | Q235، Q345، GR65 |
|---|---|
| طول | 6M-15M |
| قدرت | 10 KV ~ 550 KV |
| کاربرد | رعد و برق |
| فضای کاری روشنایی | -35 ° C ~ + 45 ° C |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | stidum lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm |