| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h,30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| ماده | Q345، Q235 |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه شدن |
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم به 50 سانتیمتر از تا قطب اعمال می شود |
| تردید در اندازه گیری | + - 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نام محصول | قطب برق برق گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق برق |
| استاندارد جوش | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیواره | 1-36 میلی متر |
| زمان تأمین مالی | 15 سال |
| Product Name | 27M Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Utility Transmission |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Certificate | ISO |
| Thickness | 6mm |
| Product Name | 18M Class B Type Electrical Power Pole 6mm Thickness |
|---|---|
| Application | Transmission and distribution line |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Certificate | ISO |
| Thickness | 6mm |