| نام محصول | قطب برق برق گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق برق |
| استاندارد جوش | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیواره | 1-36 میلی متر |
| زمان تأمین مالی | 15 سال |
| نام محصول | قطب برق برق گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق برق |
| استاندارد جوش | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیواره | 1-36 میلی متر |
| زمان تأمین مالی | 15 سال |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h,30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | HDG powder coating |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| طراحی بار در کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم تا 50 سانتی متر از بالا اعمال می شود |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Material | Q345, Q235 |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| نام محصول | قطب برق گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیوار | 1-36 میلی متر |
| زمان جنگ | 15 سال |