| نام محصول | تیر برق گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | توزیع نیروی برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیوار | 1-36 میلی متر |
| زمان گارانتی | 15 سال |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | hot dip galvanization power coating |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Standard | ISO |
| نام محصول | برج های انتقال قدرت توزیع مخروط برقی گالوانیزه با ولتاژ بالا |
|---|---|
| کاربرد | No input file specified. |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیواره | 1-36 میلی متر |
| زمان جنگ | 15 سال |
| نام محصول | قطب برق فولادی |
|---|---|
| درخواست | انتقال نیرو |
| درمان سطح | پوشش پودر HDG |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A123 |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h,30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Type | straight pole, tensile pole,turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Product Name | Electric Telescoping Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Shape | Octagonal, Polygonal or Tapered round |
| Wind load resistance | 160Km/h |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |