| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s,160km/h |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| نام محصول | نور ماست بالا |
|---|---|
| کاربرد | ارتباطات مخابراتی |
| سرعت باد | 160 کیلومتر / ساعت |
| گالوانیزاسیون ضخامت | متوسط نه کمتر از 86μm |
| ضخامت | 6mm، 8mm، 10mm |
| نام محصول | نور ماست بالا |
|---|---|
| کاربرد | ارتباطات مخابراتی |
| سرعت باد | 160 کیلومتر / ساعت |
| گالوانیزاسیون ضخامت | متوسط نه کمتر از 86μm |
| ضخامت | 6mm، 8mm، 10mm |
| نام محصول | Failed to connect to 2607:f8b0:4000:80e::2001: 网络不可达 |
|---|---|
| کاربرد | ارتباطات مخابراتی |
| سرعت باد | 160 کیلومتر / ساعت |
| گالوانیزاسیون ضخامت | متوسط نه کمتر از 86μm |
| ضخامت | 6mm، 8mm، 10mm |
| نام محصول | قطب های فولادی خط لوله فولادی گالوانیزه 132KV 16m برای صنعت معدن |
|---|---|
| قد | 11.8 متر |
| گواهی | ISO 9001 |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/- 2٪ |
| Outreach Type | Single or double outreach |
|---|---|
| Mounted Type | By flange or without flange |
| Light Wattage | 30w to 60w LED light |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| مونتاژ نوری لامپ روشنایی | IP 65 |
|---|---|
| قدرت لامپ | 20w-400w |
| شکل | مخروطی ، چند هرمی ، ستونی شکل ، چند ضلعی یا مخروطی |
| طراحی قطب | در برابر زلزله 8 درجه |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
|---|---|
| Lamp power | 20w-400w |
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal, Columniform, polygonal or conical |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind Speed | 160km/h |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
|---|---|
| Lamp power | 20w-400w |
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal, Columniform, polygonal or conical |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind Speed | 160km/h |