| مواد | قدرت عملکرد کمتر از 345mpa |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| نام محصول | قطب لوله ای فولادی |
|---|---|
| استاندارد جوشکاری | AWSD 1.1 |
| مواد | Q235 |
| اندازه فلنج | 450 میلی متر |
| ضخامت دیوار | 3 میلی متر |
| Product Name | NAPORCOR Steel tube Galvanized Steel Pole 14m for electric line |
|---|---|
| life time | 50 years |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza Lighting |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Lamp Luminous Flux(lm) | 100 |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| نام تجاری | MilkyWay |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Wind Speed | 160 Km / Hour |
| نام محصول | قطب لوله فولادی |
|---|---|
| استاندارد جوشکاری | AWSD 1.1 |
| ماده | Q235 |
| اندازه فلنج | 450mm |
| ضخامت دیواره | 3mm |
| Type | Galvanization |
|---|---|
| Mounted Type | Burial |
| Welding | AWS D1.1 |
| Product Function | Transmission Line |
| Port | Always Shanghai |