| نام محصول | 45 متر استادیوم فوتبال استوانه ای با قطر بلند بالا با سیستم بلند کردن |
|---|---|
| سطح درمان | گالوانیزه شدن |
| وارنتی | 15 سال |
| زمان بلند کردن | 50 سال |
| شکل | كوئيدي، چندپرميدال، كولونيومور، پل |
| نام محصول | روشنایی 25 میلی متری پلاک بالا با سیستم بلند کردن |
|---|---|
| نوع | شیب گرم گالوانیزه |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر / ساعت |
| شکل | كوئيدي، چندپرميدال، كولونيومور، پل |
| نام محصول | 40 مگا پیکربندی مگاپیکسل با استفاده از وینچ |
|---|---|
| سبک | گالوانیزاسیون گالوانیزه گرم |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| ارتفاع | از 20 متر تا 50 متر |
| شکل | كوئيدي، چندپرميدال، كولونيومور، پل |
| Product Name | 35m conical high mast pole for sports center light with lifting system |
|---|---|
| Style | hot dip mgalvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 150km/h |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| نام تجاری | MilkyWay |
| Product Name | 30m football stadium high mast pole lighting with lifting system |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Warrenty | 15 years |
| Lift time | 50 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Product Name | 35m football stadium high mast pole lighting with lifting system |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Warrenty | 15 years |
| Lift time | 50 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Product Name | 25m height 8mm thickness shopping mall High Mast Pole with lifting system |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Warrenty | 15 years |
| Lift time | 50 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Product Name | 35M Polygonal high mast pole sports center lighting with winch system HPS Light |
|---|---|
| Style | hot dip galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Height | from 20m to 50m |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Product Name | 25m height 8mm thickness shopping mall High Mast Pole with lifting system |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Warrenty | 15 years |
| Lift time | 50 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |